مستند رازمستند راز

کالا را درب منزل تحویل گرفته سپس پول آن را به مامور پست بپردازید.

سفارش شما در کمتر از 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

خانواده یا همکاران را از سفارش خود مطلع سازید تا در نبود شما کالا را تحویل بگیرند.

تمامی محصولات خریداری شده دارای گارانتی تعویض و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

براي خريد پس از کليک روي دکمه خريد کالا و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دکمه زير کليک کنيد


9500 تومان
buy

سری کامل مستند علمی راز با دوبله فارسی

http://www.imostanad.org/banners/aup/1375837520.jpg

کلامی نو، سطر و صفحه ای دیگر، کتابی تازه گشوده میشود. تولدی رقم میخورد و انسان چشم میگشاید به سوی جهانی که در انتظار اوست. تا او را در سرنوشت خویشتن سهیم کند. در روزگار شادی و اندوه، در کامیابی و رویش، در شکوه و شگفتی و در تلخ کامی و غم. هستی آهنگ‌های بسیار دارد، پرده‌های بی‌شمار، آواهایی که باید شنید و نواهایی که باید شناخت. باید به ضرب آهنگ آن پی برد و به رمزهای جاودانه‌اش دل سپرد. نشانه‌ها چشم به راهند تا انسان فراخوانده شود، تا به دور دست نظر دوزد و خود را آماده کند، با تمام وجود، مهیا و مجهز برای رفتن، برای گام نهادن در راه و بیراه. برای گریختن از بیم ها،  دلشوره ها و ترس ها و تردید ها.

http://www.imostanad.org/banners/aup/1375837416.jpg

برای فرو رفتن و فرا رفتن، عبور از مرزها  و گذر از بی‌نهایت به اقلیم پررنگ رویا. به سرزمین مکاشفات، به دیار دریافت‌ها، به سوی فهمی عمیق‌تر، و هدایت جهان به سوی هر آنچه می‌خواهی. کوشش بسیار برای دانستن یک راز. کلیدی برای دست‌یابی به همه چیز. هر کس مرکز جهان خویشتن است. نقطه توأمان آغاز‌ها و پایان‌ها. او ارزش‌های خود را بنا می‌نهد و هویت خویش را شکل می‌دهد.

 

آیا ما پدید آورندگان شرایطیم و یا خود پدیده‌ای برآمده از آن؟

مرزهای اختیار ما کجاست؟

و دست‌هایمان در کدامین وادی از نیرو عاری می‌شود؟

 


http://www.imostanad.org/banners/aup/1375837480.jpg

در دنیای روابط تاریک، در جهان چراغ‌های خاموش، در وادی متروک انسان‌های تنها با مناسباتی مخدوش، چه کسی می‌خواهد در فردگرایی خود فرو رویم؟! در دنیای ذهنیات شناور بمانیم؟ و جهان درون را به معیاری تردیدناپذیر بدل سازیم…

همگی ما انسان ها یک راز مهمی را در درون خود داریم. رازی را که بزرگان و خوشبختانی از میان ما بدان دست پیدا میکنند. واقعا رمز این انسان های موفق چیست؟

هدف این برنامه این است که توصیف کنیم که از سطح فراتر بروید و یک نگاه واقعی بیندازید که شما که هستید؟ و چه هستید؟ آیا میدانید در هر پوند از وزن شما ۱۱ میلیون کیلووات انرژی پتانسیل وجود دارد که درون الکترونهای اتم های هر اتم از بدن ذخیره شده است؟ این انرژی ای است که میتوانید به وسیله آن یک شهر کوچک را به مدت یک هفته برق رسانی کنید. این انرژی فوق العادست. در این برنامه به شما خواهیم فهماند که چطور و چگونه این انرژی لایتناهی را آزاد کنید.

…………………………………………

جهت خرید پستی محصول  بروی گزینه خرید پستی کلیک کنید

 

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 9500 تومان

buy

محصولات مرتبط


مستند شکارچیان بشقاب پرنده

مستند شکار و بقا

مجموعه ۶۶ کتاب نایاب در زمینه ستاره شناسی

دیدن محصولات زیر به شما پیشنهاد می شود

مستند در جستجوی زودیاک قاتل
مستند در جستجوی زودیاک قاتل

مستند شکارچیان بشقاب پرنده

مستند شکار و بقا