مستند اشیاء ناشناس پرندهمستند اشیاء ناشناس پرنده

کالا را درب منزل تحویل گرفته سپس پول آن را به مامور پست بپردازید.

سفارش شما در کمتر از 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

خانواده یا همکاران را از سفارش خود مطلع سازید تا در نبود شما کالا را تحویل بگیرند.

تمامی محصولات خریداری شده دارای گارانتی تعویض و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

براي خريد پس از کليک روي دکمه خريد کالا و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دکمه زير کليک کنيد


4500 تومان
buy

مستند  علمی اشیاء ناشناس پرنده با دوبله فارسی

 

اشیاء ناشناس پرنده

پراکندگی نور در عدسی دوربین، بالون های هواشناسی، خطای چشم، گاز مرداب. ۹۵ درصد از گزارش های مشاهده بشقاب پرنده ها را میتوان به راحتی توضیح داد و سریعا بی اعتبار ساخت. ولی ۵ درصد موارد دارای شاهدان عینی و شواهد مبتنی بر واقعیت هستند که جدی گرفتن موارد را لازم میدانند. شواهد جدید از قبیل صداهای ضبط شده، اطلاعات راداری و شهادت های تاکنون شنیده شده ما را به پرونده ای مواجه می کند که نادیده گرفتنش یر ممکن است.

 

اکثر گزارش های مشاهده پرنده ها توسط افرادی غیر نظامی گزارش شده اند. مواردی که تنها ۱ یا دو شاهد تاییدشان میکند و به راحتی میتوان اعتبار آنها را رد کرد. ولی وقتی که یکی از این رو پدیده ها برفراز یکی از پایگاه های مسلح به سلاح اتمی ارتش آمریکا روی می دهد و توسط ۶۰ نفر به مدت ۴۵ دقیقه مشاهده شده باشد باید دقیقتر بررسی شود.حالا پس از گذشت ۳۰ سال شاهدان عینی اصلی پا پیش گذاشته و داستان خارق العاده خود را بازگو می کنند. با ما در این برنامه علمی ارزشمند همراه باشید تا موضوع اشیاء ناشناس پرنده را یک بار برای همیشه تمام کنیم. در ویژه برنامه علمی ۲ ساعته " اشیاء ناشناس پرنده "

———————————————————

جهت خرید پستی محصول بروی گزینه خرید پستی کلیک کنید

 

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 4500 تومان

buy

محصولات مرتبط

مستند در جستجوی زودیاک قاتل
مستند در جستجوی زودیاک قاتل

مستند شکارچیان بشقاب پرنده

مستند شکار و بقا

دیدن محصولات زیر به شما پیشنهاد می شود

مستند در جستجوی زودیاک قاتل
مستند در جستجوی زودیاک قاتل

مستند شکارچیان بشقاب پرنده

مستند شکار و بقا